Dzień Bezpiecznego Internetu 2022

BIERZEMY UDZIAŁ W OBCHODACH DNIA BEZPIECZNEGO INTERNETU 2022.

DBI ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu.  Co roku, Polskie Centrum Programu Safer Internet podejmuje liczne działania, które mają służyć realizacji powyższych celów. Jednym z nich jest organizacja konferencji z okazji DBI (obejrzyj wystąpienia prelegentów), adresowana do przedstawicieli przedstawicieli sektora edukacyjnego, organizacji pozarządowych i wszystkich osób zainteresowanych bezpieczeństwem dzieci i młodzieży w internecie.

Konferencja odbędzie się 8 lutego 2022 r. w formule online (więcej informacji wkrótce).

MATERIAŁY EDUKACYJNE dostępne tutaj

KAMPANIE SPOŁECZNE dostępne tutaj