ZARZĄD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2023/2024:

klasy I - III

• przewodniczący: Emilia Lotko kl. IA
  • zastępcy przewodniczącego: Tymoteusz Hodun kl. IIIa
  • członkowie Prezydium MSU: Maja Jackowska kl. IIa, Kuba Wiszowaty kl. IIb, Karol Borkowski kl. IIIc

Opiekunami Małego Samorządu Uczniowskiego są: pani Marta Kluczyk oraz pani Grażyna Durek

klasy IV - VIII

• przewodniczący: Oliwia Bednarowicz kl VII a
  • zastępcy przewodniczącego: Jakub Gadomski kl VIII a i Borys Rytel kl VI c.

Opiekunami Samorządu Uczniowskiego są: pani Izabela Kardasz, pani Agnieszka Matukiewicz.

Działania MSU

14 lutego obchodziliśmy w klasach I-III Walentynki. Z tej okazji zorganizowaliśmy Pocztę Walentynkową, Przyszliśmy ubrani do szkoły na czerwono i świętowaliśmy ten dzień wspólnie z naszymi kolegami i koleżankami.
Walentynki23.png
Dzień Bezpiecznego Internetu
7 lutego obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. Opracowaliśmy prezentację, w której możemy dowiedzieć się jakich zasad należy przestrzegać, aby być bezpiecznym w Internecie. Przygotowaliśmy także tablicę informacyjną na ten temat.
Bezpieczny Internet.png
Bezpieczne ferie zimowe
Nadszedł upragniony czas odpoczynku! Pamiętajmy jednak, aby był on zdrowy i bezpieczny!
Prezentacja:
Zasady bezpiecznego zachowania na feriach.png
Życzenia Świąteczne
Tydzień Życzliwości 21-25 listopada
Mały Samorząd Uczniowski zaplanował Tydzień Życzliwości. Rozpoczął się obchodami Dnia Praw Dziecka, a zakończył się.... Dniem Pluszowego Misia. Po czy bajkowe misie nie uczą nas życzliwości i przyjaźni?
Na plakacie przedstawiamy działania jakie podjęliśmy.
Tydzień życzliwości.png
20 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka.
W ramach obchodów włączyliśmy się w realizację projektu UNICEF "Dzień Praw Dziecka z UNICEF". Przygotowaliśmy tablicę informacyjną oraz prezentację, która została wyświetlona 21 listopada 2022 podczas spotkania klas 1-3.
Prezentacja:
Zdjęcia: