Akcja pomocy dla Ukrainy

W geście solidarności ze społeczeństwem Ukrainy organizujemy zbiórkę potrzebnych rzeczy.

Koordynatorami akcji są Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza: Panie Marzena Dęby oraz Justyna Czerepska. Ze wskazania organu prowadzącego zbierane są rzeczy tylko z listy. Nie zbieramy butów, ubrań, zabawek i maskotek. Listę zamieszczamy w załączniku. Koce powinny być tylko nowe.

Wszystkie rzeczy pozostawiamy w przedsionku szkoły, skąd grupa wolontariuszy rozdzieli je do odpowiednich kartonów. Mamy szczegółowe wytyczne jak pakować zebrane dary oraz jak je podpisywać. Kartony trzeba będzie zawieźć pod adres: ul. Węglowa 10, Białostocki Ośrodek Wschodnich Sztuk Walki. Szkoła musi zorganizować własnych ludzi do rozładunku, którzy wniosą rzeczy do magazynu.

Zwracamy się do Uczniów klas 4-8, którzy chcą włączyć się w działania związane z obsługą akcji o zgłaszanie się do Wychowawców lub Pań Koordynatorek - p. Marzeny lub p. Justyny.

Zwracamy się do osób dorosłych zainteresowanych udziałem w akcji - Rodziców, Nauczycieli oraz Pracowników Zespołu - z prośbą o wypełnienie i przesłanie formularzaNa jego podstawie zdobędziemy informacje o tym, kto i w jakim zakresie może się zaangażować i pomóc. Koordynatorzy, będą się z Państwem kontaktować telefonicznie lub osobiście.

Oto link:

Serdecznie dziękujemy za każdy gest pomocy.

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza