Ranking szkół podstawowych - 4 miejsce naszej szkoły

W rankingu szkół podstawowych 2024 w Białymstoku, zorganizowanym przez portal edukacyjny WaszaEdukacja.pl, wzięło udział 58 placówek, zgodnie z wymogami ustalonymi w regulaminie. Portal WaszaEdukacja.pl skupił się nie tylko na wynikach egzaminów ósmoklasistów, ale także na osiągnięciach uczniów w różnych olimpiadach przedmiotowych. Ranking szkół podstawowych 2024 jest efektem starannej analizy danych pochodzących od wiarygodnych instytucji, takich jak Okręgowe Komisje Egzaminacyjne, Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Nasza placówka, Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tadeusza Kościuszki w Białymstoku, zajmuje 4 miejsce wśród publicznych szkół podstawowych w naszym mieście.

Gratulujemy całej społeczności szkolnej!