Sukces SP16 w Konkursie ,,Mój przodek - mój bohater na plakacie" IPN Oddział w Białymstoku 2021/2022

14 czerwca 2022r grupa uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunem i nauczycielem mentorem p. Bożenką Charkiewicz uczestniczyła w uroczystej gali rozdania nagród w konkursie ,,Mój przodek - mój bohater na plakacie" zorganizowanym przez IPN Oddział w Białymstoku.

Laureatami nagród zostali:

I miejsce - Amelia Lewkowicz kl. IV a i Aleksander Kazberuk kl. I a.

II miejsce - Weronika Sańko - Sawczenko kl. II b i Magdalena Łukaszewicz kl. IV b.

III miejsce - Hanna Jankowska kl. II b.

Wyróżnienia - Weronika Roszczyk kl. IV b, Anna Bronecka kl. IV b, Kuba Falkowski kl. IV a, Aleksander Jaskulski kl. IV a, Jan Kosiorek kl. IV c, Maciej Koziejko kl. I b, Szymon Koziejko kl. III c.

,,Szesnastka" skradła wszystkie chwały i uznania :) Jesteśmy dumni z naszych uczniów:-)

Gratulujemy!!!