Świadomość Procentuje II edycja

Nasza Szkoła zgłosiła się do udziału w II edycji ogólnopolskiego programu Świadomość Procentuje. Inicjatywa skierowana jest zarówno do dzieci, młodzieży, jak i nauczycieli oraz rodziców. Celem programu jest wsparcie nowego pokolenia w zakresie zdrowia mentalnego i fizycznego stwarzając jednocześnie przestrzeń do rozwoju dla nauczycieli i rodziców. W gronie Ekspertów, którzy zostali zaproszeni do udziału w II edycji programu, znalazł się Michał Zawadka - ekspert rozwoju mentalnego młodych ludzi i rodzin oraz twórca programów rozwojowych i szkoleń. Projekt rozpocznie się od marca 20224. Będzie trwał trzy miesiące i jest podzielony na trzy równe segmenty. Każdy miesiąc skupiony będzie na jednym obszarze działania, aby wprowadzać wiedzę w sposób stopniowy i systematyczny. Z uwagi na panującą sytuację, projekt będzie prowadzony w formie online.

Koordynatorem projektu na terenie szkoły jest p. Dawid Malinowski.

Więcej szczegółów dotyczących programu znajdują się na stronie wydarzenia - https://bit.ly/33Mo8RH