Uroczystość rozdania zaświadczeń laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych 2022/2023

08 maja 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. 2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie wojewódzkich konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podlaskiego Kuratora Oświaty.

W gronie laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Dominika Ostrowska z kl. VIII c, która zdobyła tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, Krystyna Jakubowska z kl. VIII a – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, Patrycja Rybakiewicz z kl. VIII e – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, Pola Kurek z kl. VIII a – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego oraz Igor Sańko-Sawczenko z kl. VIII c – laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!