Wielkie Serce w Wielkim Tygodniu mieszkańcom DPS-ów

Wychowawcy świetlicy szkolnej zapraszają do włączenia się do trwającej do 20.04.2023 r. akcji ”Wielkie Serce w Wielkim Tygodniu mieszkańcom DPS-ów” zorganizowanej przez Dom Pomocy Społecznej przy ulicy Świerkowej i Stowarzyszenie „ Dobrze Być Razem”.

Akcja polega na udzieleniu wsparcia podopiecznym placówek opieki w formie życzeń świątecznych lub innych ciepłych słów napisanych na zielonych serduszkach oraz dołączenie do nich małego prezentu w postaci szamponu, mydła w płynie, balsamu, olejku, kremu do ciała, chusteczek nasączonych, pianek pielęgnacyjnych potrzebnych w codziennej pielęgnacji.

Więcej informacji na stronie http://www.dps.bialystok.pl/

Zebrane dary zostaną przekazane do Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Świerkowej.

Przekazywane rzeczy prosimy pozostawić w kartonie znajdującym się w wiatrołapie lub przynieść do świetlicy szkolnej.

Podziel się swoją dobrocią:-)

Halina Owsieniuk

Urszula Łozdowska